MFR50SFBE52-4K22
MFR.Part #
MFR50SFBE52-4K22
JLCPCB Part #
C1371776
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS