MFR50SFBE52-47K5
MFR.Part #
MFR50SFBE52-47K5
JLCPCB Part #
C1371975
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS