MFR50SFBE52-475R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-475R
JLCPCB Part #
C1372193
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS