MFR50SFBE52-44R2
MFR.Part #
MFR50SFBE52-44R2
JLCPCB Part #
C1371964
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS