MFR50SFBE52-432K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-432K
JLCPCB Part #
C1372116
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS