MFR50SFBE52-3R32
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3R32
JLCPCB Part #
C1378103
Description
-55℃~+155℃ 3.32Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS