MFR50SFBE52-3R24
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3R24
JLCPCB Part #
C3564978
Description
-55℃~+155℃ 3.24Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS