MFR50SFBE52-3K83
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3K83
JLCPCB Part #
C1372182
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS