MFR50SFBE52-3K24
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3K24
JLCPCB Part #
C1372096
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS