MFR50SFBE52-31R6
MFR.Part #
MFR50SFBE52-31R6
JLCPCB Part #
C1371991
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS