MFR50SFBE52-30K9
MFR.Part #
MFR50SFBE52-30K9
JLCPCB Part #
C3530203
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS