MFR50SFBE52-2K94
MFR.Part #
MFR50SFBE52-2K94
JLCPCB Part #
C3448763
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS