MFR50SFBE52-2K1
MFR.Part #
MFR50SFBE52-2K1
JLCPCB Part #
C1372228
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS