MFR50SFBE52-237R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-237R
JLCPCB Part #
C1372270
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS