MFR50SFBE52-22K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-22K6
JLCPCB Part #
C1372658
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS