MFR50SFBE52-22K1
MFR.Part #
MFR50SFBE52-22K1
JLCPCB Part #
C1372884
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS