MFR50SFBE52-1M62
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1M62
JLCPCB Part #
C1378235
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS