MFR50SFBE52-1M52
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1M52
JLCPCB Part #
C1378340
Description
-55℃~+155℃ 1.52MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS