MFR50SFBE52-18R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-18R
JLCPCB Part #
C1372551
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS