MFR50SFBE52-16K2
MFR.Part #
MFR50SFBE52-16K2
JLCPCB Part #
C1372519
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS