MFR50SFBE52-14R3
MFR.Part #
MFR50SFBE52-14R3
JLCPCB Part #
C1372383
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS