MFR50SFBE52-12K4
MFR.Part #
MFR50SFBE52-12K4
JLCPCB Part #
C1372470
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS