MFR50SFBE52-11R5
MFR.Part #
MFR50SFBE52-11R5
JLCPCB Part #
C1372640
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS