MFR50SFBE52-115K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-115K
JLCPCB Part #
C3388977
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS