MFR50SDRE52-9K65
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SDRE52-9K65
JLCPCB Part #
C1751336
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS