MFR50SDRE52-8K45
MFR.Part #
MFR50SDRE52-8K45
JLCPCB Part #
C1748402
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS