MFR50SDRE52-82R2
MFR.Part #
MFR50SDRE52-82R2
JLCPCB Part #
C1748176
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS