MFR50SDRE52-61R9
MFR.Part #
MFR50SDRE52-61R9
JLCPCB Part #
C1748531
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS