MFR50SDRE52-57R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SDRE52-57R6
JLCPCB Part #
C1748831
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS