MFR50SDRE52-365K
MFR.Part #
MFR50SDRE52-365K
JLCPCB Part #
C3546182
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS