MFR50SDRE52-35R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SDRE52-35R7
JLCPCB Part #
C1748908
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS