MFR50SDRE52-324K
MFR.Part #
MFR50SDRE52-324K
JLCPCB Part #
C1749010
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS