MFR50SDRE52-2K
MFR.Part #
MFR50SDRE52-2K
JLCPCB Part #
C1749143
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS