MFR50SDRE52-15K8
MFR.Part #
MFR50SDRE52-15K8
JLCPCB Part #
C1748561
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS