MFR50SDRE52-12K7
MFR.Part #
MFR50SDRE52-12K7
JLCPCB Part #
C3568835
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS