MFR50SDRE52-11K8
MFR.Part #
MFR50SDRE52-11K8
JLCPCB Part #
C3415417
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS