MFR50SDRD52-76K8
MFR.Part #
MFR50SDRD52-76K8
JLCPCB Part #
C3507952
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS