MFR50SDRD52-3K09
MFR.Part #
MFR50SDRD52-3K09
JLCPCB Part #
C1752905
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS