MFR50SDRD52-30K5
MFR.Part #
MFR50SDRD52-30K5
JLCPCB Part #
C3369244
Description
-55℃~+155℃ 30.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS