MFR50SDRD52-14K
MFR.Part #
MFR50SDRD52-14K
JLCPCB Part #
C1753171
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS