MFR50SDBE52-931R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SDBE52-931R
JLCPCB Part #
C3545243
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS