MFR50SDBE52-843R
MFR.Part #
MFR50SDBE52-843R
JLCPCB Part #
C3415086
Description
-55℃~+155℃ 500mW 843Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS