MFR50SDBE52-72R3
MFR.Part #
MFR50SDBE52-72R3
JLCPCB Part #
C1374605
Description
-55℃~+155℃ 500mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS