MFR50SDBE52-665K
MFR.Part #
MFR50SDBE52-665K
JLCPCB Part #
C3420260
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS