MFR50SDBE52-61R2
MFR.Part #
MFR50SDBE52-61R2
JLCPCB Part #
C3532700
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS