MFR50SDBE52-61K9
MFR.Part #
MFR50SDBE52-61K9
JLCPCB Part #
C3560546
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS