MFR50SDBE52-41R2
MFR.Part #
MFR50SDBE52-41R2
JLCPCB Part #
C3358102
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS