MFR50SDBE52-3K48
MFR.Part #
MFR50SDBE52-3K48
JLCPCB Part #
C3438671
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS