MFR50SDBE52-30R5
MFR.Part #
MFR50SDBE52-30R5
JLCPCB Part #
C1374450
Description
-55℃~+155℃ 30.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS