MFR50SDBE52-2K37
MFR.Part #
MFR50SDBE52-2K37
JLCPCB Part #
C3411508
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS